وقتی شما سمعک بلتون را تهیه می کنید در واقع به عضویت باشگاه ما درآمده اید و پشتیبانی ما را تا هر زمان که سمعک بلتون دارید با خود خواهید داشت. پشتیبانی ما از لحظه ای که شما پا به یکی از نمایندگی های ما می گذارید آغاز خواهد شد. تمامی خدمات مورد اشاره در زیر در تمام مدت کارایی سمعک بلتونی که تهیه کرده اید با شما خواهد بود و شما می توانید این خدمات را در تمامی نمایندگی های بلتون در سراسر ایران دریافت کنید.

خدمات و پشتیبانی هایی استثنایی و بی نظیر که توسط هیچ برند دیگری به شما ارائه نخواهد شد. این پشتیبانی همگام با بیش از ۱۵۰۰ فروشگاه اختصاصی و انحصاری سمعک بلتون در آمریکای شمالی در اختیار شما قرار می گیرد.

در صورتیکه شما برای بررسی وضعیت شنوایی و انجام آزمونهای ادیولوژی به هر دفتر ارزیابی شنوایی مراجعه کنید، بی تردید باید هزینه این آزمونها را پرداخت کنید، همچنین چک آپ سالیانه شنوایی شما همان هزینه را دست کم هر ساله برای شما خواهد داشت. حال در نظر بگیرید که شما دچار کم شنوایی شده اید. برای انتخاب سمعک مناسب باید با یک شنوایی شناس مجرب مشاوره داشته باشد. فرد غیر کارشناس و نا وارد می تواند شما را در انتخاب سمعک نامناسب گمراه کند و انتخاب نادرست شما چیزی جز هزینه ای سنگین را به شما تحمیل خواهد کرد : افزایش کم شنوایی و گاهی ایجاد وزوز و مشکلات جدی شنوایی. مشاوره با یک شنوایی شناس کاربلد نیز شامل هزینه خواهد بود.

در گام نخست با اقدام به خرید سمعک بلتون از نمایندگی های بلتون ، شما عضو باشگاه بلتونی ها می شوید و نام شما در رایانه مرکزی نمایندگی واردات سمعک بلتون ثبت می گردد. بدین ترتیب هزینه آزمون شنوایی پایه برای شما رایگان شده و چک آپ سالیانه شنوایی شما نیز تا هنگامی که از سمعک بلتون استفاده می کنید رایگان خواهد شد.

همچنین شنوایی شناس مجرب ما هزینه ای را بابت مشاوره برای شما در نظر نگرفته و دانش و تجربه خود را جهت انتخاب سمعک بلتون مناسب برای شما در اختیارتان می گذارد. معاینات لازم را انجام می دهد و بر اساس اصول علمی و دانشگاهی از گوش شما قالبگیری می کند. با دریافت مشخصات شما ، شما را از طریق پیامک یا تلفن برای تحویل سمعک در نوبت بعدی در جریان گذاشته و در جلسه تحویل سمعک را برای شما فیتینگ یا تنظیم می کند.

شما با عضویت در باشگاه بلتونی ها شامل مزایای زیر خواهید شد :

شما هر سال با هماهنگی با نمایندگی مورد نظرتان می توانید ارزیابی شنوایی پایه را به صورت رایگان داشته باشید تا وضعیت شنوایی شما دائم تحت نظر و بررسی باشد. شنوایی شناس ما توضیح کاملی از وضعیت شنوایی و تغییرات سالیانه آن در اختیار شما قرار می دهد.

شما هر سال می توانید سمعک بلتون خود را به یکی از نمایندگی های معرفی شده در سایت ( برای آشنایی با نمایندگی ها اینجا کلیک کنید) برده و درخواست سرویس و معاینه فنی بفرمایید. در تمامی نمایندگی های سمعک بلتون این سرویس و خدمات سالیانه تا زمانیکه سمعک کار می کند به صورت رایگان انجام می پذیرد. در نظر داشته باشید در صورتیکه دوره گارانتی و وارانتی سمعک شما به پایان رسیده باشد، سرویس و نظافت و معاینه فنی آن رایگان است اما در صورت نیاز به تعمیر شامل هزینه خواهد شد.

از آنجاییکه ما در بلتون به رضایت خریدار بسیار اهمیت می دهیم ، این امکان را در اختیار کاربران گرامی سمعک بلتون قرار داده ایم تا در صورتیکه از موارد بسیار نادر کسانی باشند که نمی توانند با سمعک مشکل کم شنوایی خود را حل کنند و ساختارهای شنوایی و درکی مغز به گونه ای آسیب دیده اند که سمعک به وی کمک نکند و یا به هر دلیل تحمل استفاده از سمعک را ندارند، نگران از دست رفتن هزینه های انجام شده نباشند و بتوانند تمامی هزینه انجام شده بابت سمعک را بازپس بگیرند. در نظر داشته باشید سمعک در طی این مدت نباید دچار آسیب های فیزیکی و یا مشکلات سخت افزاری شده باشد و باید سالم مرجوع شود.

از آنجاییکه شنوایی شناسان ما همگی دوره های کامل تجویز سمعک را به صورت واحدهای دانشگاهی گذرانده اند و دوره های بازآموزی علمی و آموزش های پیشرفته آشنایی با نرم افزار و سخت افزار های سمعک را توسط کارشناسان کارآزموده بلتون ایران را با موفقیت طی کرده اند شما می توانید از دو مورد اطمینان کافی داشته باشید:

نخست اینکه تا زمانی که سمعک تنها راه باقیمانده برای رفع مشکلات شنوایی شما نباشد، سمعک برای شما تجویز نمی گردد. در صورت امکان بهبودی با دارو و یا از طریق جراحی و یا سایر موارد کارشناسان ما ، شما را به برترین متخصصین در این زمینه معرفی خواهند کرد و تجویز سمعک آخرین راه چاره خواهد بود.

دوم اینکه مناسب ترین سمعک از نظر کیفیت و کارایی را با توجه به بودجه مورد نظر شما معرفی نموده و در اختیارتان قرار خواهند داد. شنوایی شناس ما توضیحات کافی برای دلیل انتخاب مدل معرفی شده را به شما خواهد داد تا شما بدانید در ازای هزینه انجام شده چه امکاناتی را دریافت خواهید کرد. بنابراین هیچگاه بدون مشورت شما امکانات و قابلیت های اضافه تر و یا غیر ضروری در سمعک پیشنهادی برای دریافت هزینه بیشتر تعبیه نخواهد شد.

پس از دریافت سفارش سمعک ، یک کارشناس دوره دیده ساخت سمعک و یک شنوایی شناس مجرب در نمایندگی مرکزی ، برگه ادیوگرام و سمعک پیشنهادی را مقایسه و کنترل می کنند تا مبادا کوچکترین خطایی در تجویز صورت گرفته باشد. در چنین مواردی با شنوایی شناس تجویز کننده تمامی موارد کنترل می شود تا هیچگونه مشکلی در روند تجویز و به کارگیری سمعک پیش نیاید.

برای آنکه به حداکثر کیفیت دریافت صدا از سمعک جدید برسید نیاز است که کمی شکیبا باشید. برای آنکه بتوانید این دوره را بهتر و آسانتر طی کنید ، شنوایی شناس بلتون به شما یک برنامه مشاوره ای برای استفاده بهتر از سمعک ارائه خواهد کرد. همچنین شنوایی شناس ما فواید و یا محدودیت هایی را که ممکن است در استفاده از سمعک پیش بیاید را برای شما شرح خواهد داد.

برای اینکه سمعک های جدید بتوانند با ظرافت تمام با شنوایی شما هماهنگ شوند، شنوایی شناس بلتون یک برنامه فالوآپ تنظیمی ، با توجه به وضعیت شنوایی شما در نظر خواهد گرفت. به این ترتیب می تواند مطمئن باشید تنظیمات سمعک شما به نقطه بهینه خواهد رسید.

در صورتیکه کم شنوایی شما در طول یک سال پس از خرید سمعک بلتون به اندازه ای تغییر کند که به سمعکی قویتر نیاز داشته باشید، نمایندگی های سمعک بلتون سمعک شما را بدون دریافت هیچگونه هزینه ای با سمعک قویتر مناسب یرای کم شنوایی شما تعویض خواهند کرد.

در صورتیکه طی سال نخست پس از خرید سمعک بلتون (مدت وارانتی سمعک) به هر دلیل سمعک شما دچار شکستگی یا آسیب های جدی فیزیکی غیر قابل تعمیر شود و یا شما به هر دلیل مایل به تعمیر آن نباشید و یا سمعک شما دزدیده شده و یا حتی گم شده باشد برای یک بار این امکان به شما داده می شود تا معادل همان سمعک را از نمایندگی مرکزی بلتون ایران به صورت نیم بها خریداری نمایید.

علاوه بر سوگندی که تمامی فارغ التحصیلان رشته های پزشکی از جمله شنوایی شناسان در جهت رعایت تعهدات اخلاق پزشکی می خورند گروه بلتون ایران طی قراردادی که با نمایندگان خود به امضا می رساند ضمن درخواست برای رعایت اصول اخلاق پزشکی آنها را به مسئولیت پذیری حرفه ای و رعایت کامل حقوق مراجعه کنندگان نیز متعهد می نماید. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده از ارتباط با یک فرد حرفه ای که مسئولیت پذیری وی را شرکت بلتون ایران تضمین کرده است اقدام به خرید سمعک نمایید.

سمعک بلتون برند برتر

بهتر است بدانیم بلتون ایران تا ده سال خدمات پس از فروش برای سمعک در نظر دارد. بنابراین در صورتیکه تا ده سال سمعک به هر دلیلی کارایی خود را از دست دهد، کاربر مجبور به تعویض سمعک نبوده و می تواند با پرداخت هزینه های مربوطه درخواست تعمیر آنرا داشته باشد.