Beltone Trust, نتیجه بیش از ۷۷ سال اعتماد به بلتون

430516884_224303با سمعک تراست بلتون تجربه کنید:
◾نسل پنجم سمعک های وایرلس ۲.۴GHz بلتون
◾نسل چهارم سمعک های Made for iPhone
◾نسل سوم سمعک های با جهت داری دوگوشی
◾آخرین رده سمعک های قابل شارژ (AgZn)
◾همچون همیشه ،دارای پوشش Nano Block تمامی قطعات
◾تکنولوژی انحصاری Beltone Remote Care

توضیحات بیشتر را می توانید در لینک زیر مطالعه فرمایید

Beltone Trust Brochure

 

 

 

Beltone Legend

legendهر فردی خصوصیات منحصر بفرد خود را دارد،بر همین اساس هر کس شنوایی و شیوه درک اصوات و گفتار منحصربفرد خود را خواهد داشت.بنابراین سمعک نه تنها باید با نوع و اندازه کم شنوایی فرد همخوانی داشته باشد بلکه باید با شیوه زندگی و خصوصیات فردی وی نیز تطابق داشته باشد.

سمعک Beltone Legend  با نیازهای شنوایی تطابق کامل یافته است.اطلاعات بیشتر را در لینک زیر ملاحظه فرمایید.

Beltone Legend Brochure

 

 

 

 

Beltone Ally

دوست قابل اعتماد شما برای شنوایی بهتر

beltone-ally 

با استفاده از سمعک Beltone Ally زندگی به سادگی برای شما دلپذیرتر خواهد شد.هرگاه شما نیاز به شنوایی بهتر داشته باشید به سادگی سمعک Beltone Ally در دسترس شماست تا شما را به زندگی با شنوایی بهتر برگرداند.اطلاعات بیشتر در لینک زیر آمده است.

Beltone Ally Brochure

Beltone Turn

hearing-aids-beltone-turn-m

سمعک های Turn ساده ترین و ارزانترین خانواده در سمعک های بلتون هستند که در رده های قیمتی کاملا Basic در دسترس کاربران سمعک قرار می گیرند و گزینه ای مناسب و در دسترس برای آن دسته از مددجویانی می باشد که تنها با استفاده از کمک هزینه بیمه ها قادر به خرید سمعک هستند. اطلاعات بیشتر در لینک زیر قرار داد شده است.

Beltone-Turn-brochure

Beltone Accessories

direct-wireless-accessories-lineup

علیرغم پیشرفت قابل ملاحظه سمعک ها در حیطه های مختلف،همچنان در برخی محیط های ویژه یا در استفاده از برخی وسائل سمعی-بصریی،ممکن است تمایل  به دریافت مستقیم سیگنال ورودی  (صدای دریافتی)،کنترل برنامه های سمعک یا افزایش صدای دلخواهتان نسبت به اصوات زمینه ای ناخواسته داشته باشید.

بلتون همچون همیشه پیشرو و در کنار شما و با هدف برطرف کردن نیازهای شخصی هر فرد کم شنوا،با تکیه بر تکنولوژی بی رقیب وایرلس خود دست به طراحی اکسسوری ها یا وسایل جانبی زده است که بر اساس نیاز های هر فرد قابل استفاده اند.

لطفا جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید :

Beltone -Accessories

Tinnitus Breaker

hearing-loss-info-header

حدود ۱۵ درصد از کل جمعیت جهان دچار وزوز گوش هستند.وزوز گوش به معنای دریافت و درک صوتی در گوش یا سر فرد،بدون وجود منبع خارجی ایجاد کننده صوت است و عموما باعث آزاردهندگی بالا و علائم روانشناختی در فرد می گردد.

ادامه مطلب را در لینک زیر ملاحظه فرمایید :

Tinnitus Breaker

“Beltone HPF80 NanoBlock Coating

pic-tech2

یکی از دغدغه های کاربران سمعک مراقبت و نگهداری صحیح از سمعک است.مهم نیست شغل شما چیست یا در چه محیطی زندگی می کنید،مهم این است که میخواهید و باید بتوانید از تک تک لحظات زندگیتان لذت ببرید.

آیا دوست دارید بیرون بروید بدون اینکه نگران تغییر وضع هوا باشید؟به فعالیت های ورزشی تان بپردازید بدون اینکه نگران تعریق زیاد باشید؟از قدم زدن زیر باران لذت ببرید،بدون اینکه نگران آسیب رسیدن به سمعک هایتان باشید؟

راه حل همه ی اینها به سادگی با داشتن سمعک های  با پوشش ضدآب و بهره مند از تکنولوژی پوشش نانو،قابل دسترس است.

جهت مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

Beltone HPF80 NanoBlock

مزایای شنوایی دوگوشی

BannerBelcare1

در صورتی که در هر دو گوشتان کم شنوایی دارید در این صورت شما به احتمال زیاد و با تایید متخصص شنوایی شناس ، کاندید دریافت سمعک برای هر دو گوش خواهید بود.دستگاه پردازش شنوایی انسان به صورت دوگوشی طراحی شده است و شنوایی دو گوشی مزایای زیادی دارد که شما می توانید مزایای آن را در لینک زیر مطالعه فرمایید.

مزایای شنوایی دو گوشی

دوباره با دنیای اطرافتان ارتباط برقرار کنید

couple-using-tabletبسیاری از ما قدر سلامتی شنوایی خود را نمی دانیم.صدای باران،فریاد شادمانه کودکان،یک جمله طنزآلود…دنیای شنیداری اطراف ما بسیار ساده و دلنشین است.تا زمانی که به تدریج و یا بر اثر حادثه ای شنوایی کاهش پیدا کند و بدین ترتیب زندگی ما بهم خواهد ریخت.روال منطقی زندگیمان تحت الشعاع قرار می گیرد.مکالماتمان به سختی صورت می گیرد و ذهن و جانمان خسته می شود.

با بکار گرفتن یک سمعک مناسب و با کیفیت قابل قبول با استانداردهای جهانی،تعادل به زندگی شما باز می گردد.

جهت مطالعه بیشتر به لینکی که در زیر آمده است مراجعه نمایید :

دوباره با دنیای اطرافتان ارتباط برقرار کنید