خدمات پس از فروش سمعک بلتون

شاید پر بیراه نباشد که بگوییم بلتون برترین خدمات پس از فروش سمعک را در بین تمامی برند های سمعک موجود در بازار ایران دارد. یکی از شاخصه های انتخاب شعار ” بلتون برند برتر ” همین خدمات پس از فروش بلتون می باشد. در نمایندگی های بلتون به خریدار سمعک این امکان داده می شود تا مبلغی معادل دو نیم درصد هزینه پرداخت شده برای سمعک وسایل جانبی، نگهداری و یا مصرفی به انتخاب خود هدیه بگیرد. (باتری،انواع قالب سمعک، انواع قالب ضد صوت و قالب حمام، دستمال نظافت، برس چند کاره و …) از جمله مواردیست که خریدار می تواند انتخاب کند و هدیه بگیرد.

تعمیرات سمعک بلتون

همانگونه که می دانیم سمعک یک ابزار الکترونیک و کامپیوتری بسیار کوچک است که در تماس با عرق بدن و جرم گوش (ترشحات محافظتی بدن انسان و بالطبع نابود کننده میکروبها و اجسام خارجی) قرار دارد. به همین سبب شاهد خرابی بیشتری نسبت به سایر اورتز ها و پروتزها در آن هستیم.

بلتون با دانش پیشرفته و روز دنیا با پوشش نانو بلاک تا حدود زیادی این مشکل را حل کرده است. اما برای آنکه کاربران سمعک بلتون خیالی آسوده داشته باشند خدمات بی نظیری را نیز تدارک دیده است. بلتون ایران برای سمعک های تعمیری حداکثر ۵ روز کامل کاری را در نظر دارد و در صورت وجود هر اشکالی مانند نبودن قطعه و یا هر مشکل دیگری، سمعک جایگزین تا رسیدن قطعه و تعمیر سمعک به کاربر تحویل داده می شود.

لابراتوار بسیار پیشرفته ساخت و تعمیرات سمعک بلتون و پرسنل مجرب و آموزش دیده شاغل در آن ساخت و تحویل انواع قالب سمعک را با بالاترین کیفیت و در انواع و مدل های مختلف حداکثر طی سه روز کاری انجام می دهند. البته در شرایط خاص و نیاز به تحویل فوری، امکان ساخت قالب سمعک پشت گوشی یا تحویل سمعک های داخل گوشی در کمتر از ۳ ساعت وجود دارد.

به کار بردن قطعات اوریجینال و فابریک سمعک های بلتون از دیگر مواردیست که بلتون ایران به عنوان برگ برنده در کارنامه خود دارد. در صورتیکه سمعک شما از تعمیر برگشته و دچار صدای خش خش و یا فیدبک و سوتی شده که حتی با تنظیم شنوایی شناس تجویز کننده سمعک هم برطرف نمی شود احتمالا از قطعات غیر اصل و بی کیفیت اغلب چینی در سمعک شما جایگزین شده است. بلتون ایران افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی قطعات لازم برای تعمیرات سمعک های بلتون به صورت اصل و از کارخانه مادر تهیه شده و در تعمیر سمعک های بلتون به کار گرفته می شود. گذشته از آن نرم افزار تنظیم سمعک های بلتون به گونه ای طراحی شده که در صورت وجود قطعه غیر اصل و یا ناهماهنگ با سایر قطعات به اصطلاح کالیبره نشده و پیام اخطار و خطا می دهد و در نتیجه قابلیت استثنایی سوت گیری سمعک های بلتون از دست می رود.

 از دیگر مواردی که از خدمات پس از فروش بلتون ایران می توان به آن اشاره کرد امکان تعویض سمعک های کارکرده و قدیمی بلتون با سمعک نو و محاسبه مبلغی برای سمعک کهنه است که بلتون ایران این امتیاز را در اختیار نمایندگی های خود در سراسر کشور قرار داده است. بدین گونه که کاربر می تواند سمعک خود را به نمایندگی تحویل داده و در ازای آن بسته به مدت زمان گذشته از تاریخ خرید سمعک درصدی از قیمت خریداری شده سمعک توسط کاربر، برای خرید سمعک نو در نظر گرفته می شود.

شیوه محاسبه قیمت خرید سمعک توسط نمایندگی های بلتون بدین شرح است :

تا یک ماه تعویض سمعک رایگان و بدون هزینه خواهد بود.

از یک ماه تا ۶ ماه پس از تاریخ ثبت شده در کارت گارانتی، مبلغی معادل ۷۰ درصد قیمت خرید سمعک به عنوان مبلغ پرداختی خریدار برای خرید سمعک جدید محاسبه خواهد شد.

از ۶ ماه تا دو سال ارزش سمعک مرجوعی معادل ۵۰ درصد قیمت خریداری شده خواهد بود

از ۲ سال به بعد حداکثر ۳۰ درصد مبلغ پرداخت شده برای خرید سمعک به عنوان پرداختی خریدار برای سمعک نو در نظر گرفته خواهد شد.

بدیهی است تمامی موارد بالا تنها در صورت سلامت کامل سمعک و فعال بودن تمامی قطعات آن است. در صورت خرابی هر قطعه، هزینه آن قطعه از مبلغ محاسبه شده در فرمول محاسباتی بالا کسر خواهد شد

سمعک بلتون برند برتر

لابراتوار بسیار پیشرفته ساخت و تعمیرات سمعک بلتون و پرسنل مجرب و آموزش دیده شاغل در آن ساخت و تحویل انواع قالب سمعک را با بالاترین کیفیت و در انواع و مدل های مختلف حداکثر طی سه روز کاری انجام می دهند.