ما در بلتون اعتقاد داریم همه حق خوب شنیدن دارند.

از سال ۱۹۴۰ تا کنون بلتون بهترین کیفیت و خدمات قابل دسترسی را در اختیار مردم قرار داده است. ما این کار را با توسعه بهینه تکنولوژی های به کار گرفته شده برای رفع محدودیت برای همه افراد کم شنوا اما با توجه به نیاز های فردی هر کم شنوا انجام داده ایم.

سال گذشته بلتون هفتاد و پنجمین سالگرد کمک به کم شنوایان برای بهتر شنیدن صدای زندگی را جشن گرفت. در این سال بلتون با معرفی سمعک فوق العاده توانمند و با کیفیت بی نظیر ضمن داشتن شعار هوشمند ترین سمعک جهان جوایز متعددی را توسط پرچمدار خود به دست آورد.

جایزه Red dot Award  در حوزه طراحی و زیبایی، Webby Award در حوزه علوم دیجیتال-وایرلس و اینترنت، کاندیداتوری Edison Award در زمینه ابداع و نوآوری  و مهمتر از همه جایزه Stevie Award برای تکنولوژی برتر در میان محصولات جدید ارایه شده در زمینه سلامت و پزشکی به انتخاب کاربران و مردم  که در سال ۲۰۱۶ آنرا به دست آورد.

در زیر خلاصه ای از تاریخچه بلتون این برند موفق که افتخار برترین برند در زمینه خدمات سمعک را یدک می کشد با هم مرور می کنیم.

در خانواده ی بلتون تلاش ما بر این است که با ارائه ی کامل ترین و به روز ترین تکنولوژی های برتر دنیای سمعک، برای کاربران خود امکان تجربه ی لذت شنیداری را فراهم کنیم.
دراین کمپانی، به هر کاربری به عنوان یک مراجع منحصر به فرد با نیازهای شنيداري و اجتماعي متفاوت با افراد دیگر، نگاه می شود و تلاش میشود بهترین گزینه برای هر کاربر در اختیار او قرار گرفته و تیم متخصصان و کارشناسان بلتون ایران، در تمامی مراحل، از ارزیابی و مشاوره تا قالبگیری و تنظیم سمعک در کنار کاربران بوده و بهترین خدمات بلتونی را در اختیار مراجعان، قرار میدهند و کاربران بالاترین رضایت شنوایی در محیط های مختلف را تجربه می کنند.

سمعک بلتون برند برتر

پوشش نانو (ضدآب) در سمعک های بلتون، باعث افزایش طول عمر و دوام سمعک می گردد و مانع از این می شود که رطوبت و جرم گوش به سمعک آسیب برساند و حتی افراد می توانند در باران بدون هیچ گونه نگرانی قدم بزنند. این ویژگی به دو صورتOrdinary وIntegrity وجود دارد که در حالت اول این پوشش فقط در قسمت خارجی و در حالت دوم قسمت داخلی و خارجی را می پوشاند.