سمعک کودک بلتون

سمعک کودک بلتون
سمعک کودک بلتون

شروع کم شنوایی می تواند از بدو تولد باشد. با استفاده از تست های غربالگری شنوایی و سپس تست های
تکمیلی شنوايي، وجود ضایعه ی شنوایی در نوزادان کم شنوا، شناسایی خواهد شد. به دلیل نقش حیاتی شنوایی برای رشد گفتار کودکان, به ويژه در چند سال اولیه ی تولد، باید تشخیص و تایید نهایی کم شنوایی قبل از سه ماهگی صورت بگیرد تا بعد از آن به سرعت مداخلات مناسب انجام پذيرد. یکی ازاین شیوه های مداخلاتی بر اساس سر منشا کم شنوایی، سمعک است. سمعک کودکان با امکان طراحی رنگ های جذاب و متنوع باید دارای تکنولوژی های پردازشی بالایی باشد تا بتواند با فراهم آوردن شنوایی مطلوب, به رشد گفتار کودک کمک کند.
سمعک های کمپانی بلتون با داشتن تکنولوژی های روز دنیا در زمینه افزایش درک گفتار و نیز کاهش نویز می توانند کمک شایانی به کودکان کم شنوا کنند. همچنين ابزار نگهداري ويژه جهت قرارگيري ثابت سمعك در حين بازي و فعاليت كودك نيز، به طور ويژه براي اين رده سني، طراحي شده و در كنار تكنولوژي هاي خاص مورد نيازشان، به آنها ارائه ميگردد تا حداکثر راحتی شنوایی همکار با کاربردی آسان برای این گروه سنی ویژه در اختیار قرار گیرد.

قیمت سمعک کودک نیز بسته به نوع تکنولوژی سمعک متنوع می باشد , برای مشاهده قیمت انواع سمعک کودک بلتون  می توانید صفحه لیست قیمت انواع  سمعک بلتون را مشاهده نمائید .

بر اساس میزان کم شنوایی کودک, نوع سمعکی که بتواند نیاز های شنیداری او را تامین کند نیز تفاوت می یابد.برای کم شنوایی های عمیق, سمعک های رده ی Boost بلتون گزینه ی بسیار مناسبی است.این سمعک های سوپر پاور با بهره ی واقعی ۸۶ دسیبلی, از جمله قوی ترین سمعک های موجود هستند.سمعک های Boost با داشتن تکنولوژی جهت داری cross link به همراه Personal sound ID می توانند لذت تجربه شنوایی سه بعدی(فضایی) را برای کودکان کم شنوا فراهم کنند.