Wireless Accessories

Direct phone link

 

با استفاده ازاین تکنولوژی, فرد مکالمات تلفنی را بدون اینکه موبایل در دست داشته باشد به طور مستقیم در سمعک هایش می شنود. کاربر می تواند هر صدایی که در موبایلش تولید می شود مانند موسیقی, پخش ویدئو, صدای راهنمای و….را از طریق این دستگاه بدون مزاحمت اصوات محیطی به وضوح دریافت کند.
این وسیله ی سبک و کوچکی است که از تکنولوژی ۲/۴GHZ برای ارتباطی راحت بین موبایل بلوتوثی و سمعکتان استفاده می کند.به کمک phone link می توانید صدای زنگ تلفن تان را درون سمعک بشنوید حتی زمانی که تلفن درون جیب یا داخل کیفتان است!
♻️مزایا و ویژگی ها
۱) کوچک و سبک
۲) ارائه ی سیگنال گفتاری واضح و بدون فیدبک
۳) مجهز به dual microphone و noise reduction جهت افزایش هر چه بیشتر وضوح گفتار
۴) دارای قابلیت انتخاب برنامه و تنظیم ولوم سمعک ها مانند یک ریموت کنترل
۵) قابلیت اتصال همزمان به دو تلفن متفاوت
۶) استفاده از تکنولوژی ۲/۴GHZ

Direct TV link

به صورت وایرلس, صدای استریو با کیفیت بالا را از تلویزیون به سمعک انتقال می دهد و فرد می تواند به صدای دیجیتالی دالبی گوش کند.این دستگاه قابل اتصال به هر منبع صوتی می باشد و با آداپتورهای مختلف می تواند به دستگاه های مختلف متصل شده و صدای آنها را با وضوح و شفافیت بسیار بالا برای فرد کم شنوا فراهم سازد.این وسیله به منظور افزایش نسبت سیگنال به نویز و نیز بهبود توانمندی های شنیداری افراد, به ویژه جهت استفاده از تلویزیون و سایر وسایل سمعی بصری( دارای خروجی صوتی) طراحی شده است.

 

Direct Personal Audio Link

میکروفون قابل حمل کوچکی است که می تواند نزدیک فرد,تلویزیون یا منبع شنیداری دیگر که فرد می تواند صدایش را بوضوح بشنود قرار گیرد. حتی مقابل یک محیط نویزی این سیستم صدا را می گیرد و به طور مستقیم به سمعک انتقال می دهد. این دستگاه به جای هزینه های هنگفت FM با هزینه ای معادل یک دهم آن با قابلیت های بسیار بالاتر بدون اضافه کردن قطعه ای به سمعک ،با سرعت بسیار بالا و بدون تداخل عمل می کند و به ویژه برای کودکان در دوره زبان آموزی بسیار مفید است. هر ادیو لینک قابلیت ارتباط با چندین سمعک را بطور همزمان دارد. استفاده از این تکنولوژی به ویژه در جلسات کنفرانس و نیز کلاس های درس کمک کننده خواهد بود.

 

Direct remote control

فرد با این وسیله براحتی می تواند برنامه سمعک و ولوم را تغییر دهد. این دستگاه قابلیت اتصال به سایر اکسسوری ها را داشته و آنها را نیز تنظیم می کند.

MFi (Made For iPhone)

با معرفی این تکنولوژی در سمعک های بلتون،برای اولین بار در دنیای وسائل کمک شنیداری،این امکان به اشخاص کم شنوای کاربر سمعک داده شد که به هر تماس تلفنی و فایل صوتی که در iPad,iPod,iPhone خود دارند،متصل شوند و از کیفیت بالای صدا در سمعک هایشان که شبیه به صدای هدفون وایرلس استریو است لذت ببرند.

  • مزایا :
  1. مستقیما،بدون تاخیر و بی هیچ واسطه ای صدا را از آیفون و سایر وسایل فوق الذکر به سمعک منتقل می کند.
  2. اجازه می دهد تا تلفن همراه کاربر مثل یک ریموت کنترل عمل کرده و حتی بدون نیاز به هیچ اپلیکیشنی امکان تنظیمات اولیه خروجی سمعک،تنها به واسطه گوشی همراه کاربر،در اختیار وی باشد.(پس دیگر لزومی به تجویز ریموت کنترل برای کاربران سمعک های MFi نیست.)
  3. اجازه می دهد تا تلفن همراه یا دستگاه های مشابه بتوانند بصورت یک میکروفون خارجی کار کند و بهبود نسبت سیگنال به نویز در شرایط چالش زای شنیداری را برای کاربر فراهم سازد.(مشابه مزایای سیستم FM).
  • ویژگی MFi در Beltone :

در سمعک های خانواده Boost Plus و Legend به اضافه محصول ۲۰۱۷ کمپانی بلتون(Trust)،وجود دارد که با iPhone,iPod touch,iPad و تلفن های همراه سامسونگ از سری S5 به بعد کانکت می شود و تنها با یک ضربه ی آهسته ی انگشت،به کاربر راه جدیدی برای شنیدن تماس های تلفنی،موسیقی،فیلم،صدای ویدیو،بازی ها و … را نشان می دهد،درحاالی که هیچ هزینه اضافی،سخت افزار جانبی،رابط گردنی و … نیاز نیست.

تنظیم سریع و آسان :

برای Pair کردن سمعک های MFi به وسیله ی ios کافی است مراحل زیر را طی کنید:

  1. Setting
  2. General
  3. Accessibility
  4. Hearing Aid

سیستم ios به صورت اتوماتیک،سرچ و سمعک را شناسایی می کند.وقتی که سمعک توسط ios شناسایی شد،می تواند زین پس به عنوان یک منبع برای ارائه اصوات و تغییر تنظیمات (در صورت نیاز) استفاده شود.