✅تکنولوژی Beltone Remote Care
تعامل طولانی مدت با بیمارتان،اکنون با وجود فواصل طولانی نیز میسر است!!!
امروزه یافتن راه های جدید و آسان برای حمایت از کاربران سمعک،بسیار حیاتی است.Beltone Remote Care،تکنولوژی جدید خلاقانه ای است که شما و کاربر سمعکی تان را از طریق موبایل iPhone یا اندروید،مرتبط می کند.این تکنولوژی امکان اعمال تنظیمات دقیق fine_tunning برای بیمار را بدون نیاز به حضور وی در کلینیک ممکن می سازد.
تکنولوژی Remote Care بلتون به شما کمک می کند تا موارد مرتبط با کیفیت صدا مانند: شناسایی گفتار،سطح نویز و تناوب صدا را در وضعیت های مختلف در دنیای واقعی ،مدیریت کنید.

گام به گام با Remote Care بلتون :
۱.کاربر سمعک مشکلی مرتبط با کیفیت صوت را تجربه می کند.
۲.کاربر از طریق اپلیکیشن Hear Max درخواست کمک می کد.
۳.شنوایی شناس از طریق نرم افزار Solus Max این درخواست را دریافت می کند.
۴.شنوایی شناس تغییرات fine لازمه را از طریق نرم افزار اعمال می کند.
۵.شنوایی شناس تغییرات جدید را بصورت یک پیام شخصی آپلود می کند.
۶.کاربر تغییرات و تنظیمات جدید را از طریق موبایل هوشمند خود دریافت و آن را نصب می کند.

✅تکنولوژی Cross Link Directionality
این تکنولوژی نوعی از دایرکشنالیتی(جهت داری) دوگوشی واقعی و وابسته به ارتباط Ear to Ear سمعک ها یعنی ارتباط دو سمعک با هم است که به هر سمعک اجازه می دهد تا اصوات پیرامونش را جداگانه آنالیز و تجزیه و تحلیل کند و سپس اطلاعات را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. هر دو سمعک، بطور اتومات با محیط اطرافشان طوری تطابق می یابند تا بتوانند بهترین عملکرد را براساس محیط فعلی داشته باشند، این عملکرد، به ویژه در محیط نویزی بسیار موثر است و کمک شایانی در بهبود درک گفتار در حضور نویز با بهبود نسبت سیگنال به نویز، ایجاد می کند.

✅تکنولوژی Personal Sound ID
پیشرفته ترین تکنولوژی پردازش جهت داری و مکان یابی دوگوشی در دنیای سمعک و وسایل کمک شنیداری می باشد. این تکنولوژی برای به حداکثر رساندن تاثیر مثبت شنیداری-فضایی طراحی شده است. شامل دو بخش pinna restoration ( اثرات لاله ی گوش) و bilateral compression ( تراکم دوگوشی) است که کمک می کند تا پردازش اصوات طبیعی تر صورت بگیرد. Pinna restoration به جهت یابی در کاربران این تکنولوژی، کمک می کند تا همانگونه که گوش سالم در مواجهه با صوت به مکان یابی عمودی منابع صوت کمک میکند، عمل کند. تراکم دوگوشی نیز برای حفظ اختلاف سطح بلندی طبیعی بین گوش ها است. ترکیب این دو گزینه نوعی از شنوایی سه بعدی و مشابه افراد با شنوایی هنجار را در اختیار کاربران آن دسته از سمعک های دارای این تکنولوژی، قرار میدهد.

HPF NanoBlock
پوشش نانو (ضدآب) در سمعک های بلتون، باعث افزایش طول عمر و دوام سمعک می گردد و مانع از این می شود که رطوبت و جرم گوش به سمعک آسیب برساند و حتی افراد می توانند در باران بدون هیچ گونه نگرانی قدم بزنند. این ویژگی به دو صورتOrdinary وIntegrity وجود دارد که در حالت اول این پوشش فقط در قسمت خارجی و در حالت دوم قسمت داخلی و خارجی را می پوشاند.
Maximum gain & MPO
در سمعک های سوپر پاور، امکان فراهم شدن ۸۶ دسی بل بهره و خروجی ۱۴۶ دسی بل بدون کاهش بهره و افزایش هدروم وجود دارد و این مزیتی است که در دیگر سمعک های سوپر پاور نخواهید یافت.
CIC UP
تنها سمعک داخل گوشی است که می تواند با ایجاد ۷۹ دسی بل بهره، محدوده افت شنوایی وسیعی را پوشش دهد.
Smart gain
این سیستم به صورت اتوماتیک تغییر در محیط شنیداری را شناسایی می کند و افزایش و کاهش بهره و یا تنظیمات کاهش نویز را انجام می دهد. بنابراین فرد با راحتی بیشتری وارد محیط های نویزی می شود و یا به گفتار آرام در محیط های ساکت گوش می دهد. تجربه شنیداری با این سیستم فوق العاده است.
Sound cleaner
یک جزء کلیدی جهت ایجاد سیگنال آکوستیکی واضح، اطمینان از این است که نویز ناخواسته تا حد ممکن حذف شود. این تکنولوژی، بهترین سیستم کاهنده نویز را دارد تا به فرد این اطمینان را دهد که تمام مکالمات بدون عوامل مزاحم ناخواسته را بشنود.
AFX music mode
هنگام گوش گردن به موسیقی، سیستم های مدیریت فیدبک قدیمی آرتیفکت هایی را ایجاد می کنند که با شنیدن موسیقی مداخله می کنند اما با این سیستم تنظیم صحیح کنترل فیدبک برای برنامه موسیقی، آرتیفکت ها کاهش می یابند.

Safeguard Feedback Control
اگرچهFeedback Eraser with whistle stop ، سطح بهینه حذف فیدبک را ایجاد میکند، این تکنولوژی در مواردی که کالیبراسیون فیدبک غیرممکن است مثل زمانی که سمعک جهت تعمیر فرستاده می شود می تواند استفاده گردد.

Outstanding microphone Protection
از آن جایی که با تخریب میکروفون سمعک، سمعک دیگر کار نمی کند، حفاظت از آن بسیار مهم است. لایه Gore علاوه بر پوشش نانو یک لایه محافظتی اضافی در مقابل رطوبت، جرم و عطر ایجاد می کند که باعث می شود عملکرد میکروفون دایرکشنال در محیط های مرطوب حفظ شود.

Asymmetrical phone handling
ارتباط وایرلس بین سمعک ها به فرد این امکان را می دهد که چنانچه فردی از تلفن استفاده می کند ورودی میکروفون تا حدود ۶ دسی بل در گوش مقابل کاهش پیدا کند. در این حالت با کاهش نویز رقابتی فرد راحت تر می تواند با تلفن مکالمه کند.
Sound scene balancer
به منظور جلوگیری از ناهماهنگی بین سمعک های دو گوش، تکنولوژی Ear to Ear synchronization بوسیله برنامه های smart gain و sound cleaner کنترل می شود. این دو باعث ایجاد سیستم Sound scene balancer می شوند که یک پاسخ یکنواخت توسط دو سمعک را ایجاد می کنند و به فرد تجربه شنیداری متعادل تر و واضح تری را می دهند.
Ear to Ear synchronization
این سیستم به طور اتوماتیک با تغییر در محیط شنیداری فرد، برنامه و سطح شدت صوت را در دو گوش مطابقت می دهد و دیگر فرد مشکلات تطبیق دستی را ندارد. در نتیجه شنوایی متعادل شده ای را برای فرد ایجاد می کند تا لوکالیزاسیون بهتر اصوات و تنظیمات مشابهی را در هر دو سمعک داشته باشد

ما در بلتون اعتقاد داریم همه حق خوب شنیدن دارند

 از سال ۱۹۴۰ تا کنون بلتون بهترین کیفیت و خدمات قابل دسترسی را در اختیار مردم قرار داده است. ما این کار را با توسعه بهینه تکنولوژی های به کار گرفته شده برای رفع محدودیت برای همه افراد کم شنوا اما با توجه به نیاز های فردی هر کم شنوا انجام داده ایم.