™Beltone True

beltone-true

در گروه سمعک های True، شاهد کوچکترین سمعک با رسیور داخل گوشی هستیم. این سمعک  به گونه ای طراحی شده است که بسیار کوچک و در عین حال سمعکی قوی است. در این سمعک، امکان انتخاب تنظیمات صحیح فیدبک، تعادل بین بهره، کیفیت صدا و مهار فیدبک برای موقعیت های مختلف شنیداری وجو دارد.

Feedback Eraser  به شما این امکان را می دهد که بین نیازهای بیمار تعادل برقرار کنید. این تنظیمات در دو حالت متوسط و قوی وجود دارندکه حالت متوسط آن برای بیشتر بیماران مناسب است در حالی که در افراد با افت شنوایی شدیدتر یا به ویژه open fitting، تنظیمات در حالت قوی قرار می گیرد. این حالت در هنگام گوش کردن به موسیقی در حالت ملایم قرار می گیرد که باعث می شود تن های با فرکانس بالا به عنوان فیدبک حذف نشوند و افراد صدای صاف و ثابتی را بشنوند.

این سمعک اولین رده از سمعک های وایرلس است که تا هفت برابر، اطلاعات بیشتری را نسبت به سیستم های مشابه انتقال می دهد و باعث کیفیت بهتر سیگنال و کاهش تاخیر صوت رسیده به گوش می شود. این رده از سمعک، همچنین قابلیت اتصال به اکسسوری ها را دارد که به این ترتیب می تواند اصوات انتقال یافته از تلویزیون و موبایل را به طور مستقیم در سمعک بشنود و امکان استفاده از ریموت کنترل را نیز دارد.  همچنین در این مدل امکان تبدیل سمعک Flex BTE به سمعک پاور یا Open Fit از طریق نرم افزار وجود دارد و بنابراین در بیمارانی که افت شنوایی آنها افزایش یافته است می توانید بر اساس میزان افت شنوایی تغییرات لازم را اعمال کنید. سایر مشخصه های این سمعک به شرح زیر است:

    • Feedback Eraser
    • Feedback Eraser with whistle stop
    • Auto Phone
    • speech spotter
  • spatial directionality
beltone-true2-1
beltone-true2-2
beltone-true2-3
beltone-true-table